InfoLeszno – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

13 maja Leszczyński klub żużlowy wyszedł z propozycją skierowaną do wszystkich osób, które miały wykupione karnety na sezon 2020.

Wszystko związane jest z faktem, że mecze ligi żużlowej, w związku z panującą sytuacją, muszą odbywać się przy pustych trybunach. Rozwiązania dla kibiców przedstawione zostały aż trzy.

Pierwszym z przedstawionych pomysłów jest rezygnacja ze zwrotu środków – w tym wypadku pieniądze, które były przeznaczone na karnet w sezonie 2020 – zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe Fogo Unii. Klub nie ukrywa, że właśnie tę opcję rekomenduje dla swoich kibiców i przygotował w związku z tym nagrodę. Wśród osób, które się na to zdecydują wylosowane zostanie pięćdziesiąt osób, które będą mogły wziąć udział w zamkniętym treningu Fogo Unii.

Drugą opcją jest przeniesienie karnetu 2020 na rok 2021 – karnet pozostanie ważny w przyszłym sezonie i będzie można na jego podstawie uczęszczać na mecze.

Trzecią z proponowanych opcji jest rezygnacja z karnetu na rok 2020 i odzyskanie pełnej kwoty, którą się za niego zapłaciło.